GTA 6 Uzun Bir Süre Çıkmayacak

Son zamanlarda GTA 6’nın geliştirilmeye başlandığı söylentileri vardı. Rockstar Games resmi bir açıklama yapmamıştı. Şimdi yine sızan bir bilgi söz konusu. Rokstar Games’in finansal raporları sızdı. Maalesef GTA 6, bu raporların içinde yer almıyordu.

GTA 6’nın çalışmalarına başlandığı dedikoduları bir süredir herkesi meşgul ediyor. Hatta en son, oyunun motion capture çalışmalarına başlandığı bile konuşulmuştu. Biz bile, oyunun yapımına başlandığını düşünmüştük. Ancak bu sefer GTA 6 ile ilgili sızan bilgiler, duymak istediğimiz düzeyde değil. Çünkü Rockstar Games’in finansal raporları gösteriyor ki; şirket, GTA 6’nın geliştirilmesi için herhangi bir yatırım yapmamış. Bu da bizlere, aslında oyunun çalışmalarına hiç başlanmadığını gösteriyor.

Sızan raporlar, şirketin müdahelesiyle hemen kaldırıldı ancak bu süre içinde ortaya çıkan bir şey daha var; Rockstar Games GTA 5, GTA Online ve paketler için daha fazla bütçe ayırmış. GTA 6’nın aksine, uzun bir süre daha GTA 5 gündemde olacak gibi gözüküyor. Bu raporlarda ayrıca Red Dead Redemption 2 için, oldukça yüksek bir bütçe ayrıldığı da göze çarpıyor.

Herkes GTA 6’yı beklese de, GTA 5 ve GTA Online henüz oldukça popüler. Rockstar Games’in de bu başarılı oyunlar hakkında çalışmaya devam etmek istemesi oldukça normal gözüküyor. Çünkü bu oyunlar hala para kazandırmaya devam ediyor. Zaten sırada Red Dead Redemption 2 varken, Rockstar Games’in GTA 6 düşünmek yerine tamamen buna yoğunlaşması, aslında oyuncuların istediği bir şey olacaktır.

Bu haberler ile ilgili Rockstar Games’ten henüz bir açıklama gelmediğini de hatırlatalım.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE