GTA 6 İçin Sahte Fragman Yayımlandı

Rockstar Games’in dünyaca popüler oyunu GTA 5’in piyasaya çıkışının ardından 2 sene geçmesiyle beraber GTA 6 hakkında yalan haber ve videolar yayımlanmaya devam ediyor.

Bazı hayranların ‘’RockStarGamesBeta’’ isimli hesap üzerinden GTA 6 için yaptıkları fragmanı paylaşmaları GTA severleri heyecanlandırdı. Oyuna hâkim olan biri videonun tamamen sahte olduğunu kolayca anlayabilirken, video ‘’RockStar Games’’ yerine ‘’RocStar Games’’ yazısıyla başlıyor. GTA 6’nın 2017’de çıkacağı bilgisi paylaşılırken, söz konusu videonun izlenme kazanmak için YouTube’e yüklenildiği düşünülüyor.

GTA 5, eski nesil konsollar Xbox 360 ve PlayStation 3 için Eylül 2013’de piyasaya sunulmuş, daha sonrasında Kasım 2014’de Xbox One ve PlayStation 4 sürümleri gelmişti. PC sürümü 3 kez ertelenen oyun ancak Nisan 2015’de yayımlanmıştı. Oyunun geliştirme sürecinde çalışan bir mimar, en başından itibaren GTA 5’in sadece konsollar için hazırlandığını dile getirmiş ve söz konusu gecikmeyi buna bağlamıştı.

RockStar Games, henüz GTA 6 hakkında herhangi bir resmi açıklamada bulunmazken, GTA 5 uzunca bir süre daha desteklenmeye devam etmesi bekleniyor.

GTA 6’nın sahte videosu YouTube kanalından kaldırıldığı için yayımlayamıyoruz.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE