GTA 5’in Yeni Güncellemesiyle Motosiklet Çetesi Kuruyoruz

GTA 5 Online

Rockstar, GTA 5’e gelecek yeni güncelleme hakkında ilk detayları paylaşırken, GTA Online’da motosiklet kulüplerinin kurulacağını duyurdu.

Bikers isimli yeni güncellemede 8 kişiye kadar takımlar kurabilecek ve karşılıklı keyifli mücadeleler vereceksiniz. MC Clubhouse isimli yeni dükkânlar oyuna eklenirken, motosikletler için özel değişiklikler (silah, tasarımlar vb.) yapılabilecek.

Öte yandan, yüksek riskli yeni maceralarında oyuna ekleneceği bilgisi verilirken, bu güncellemede mi yoksa bir sonrakinde mi olacağı hakkında kesin bir bilgi bulunmuyor. Bikers güncellemesinin yakın zaman içinde yayımlanacağını açıklayan Rockstar henüz kesin bir tarih vermedi.

Eylül 2013’de piyasaya çıkan GTA 5, popülerliğini multiplayer modu GTA Online ve sık yayımlanan DLC’lerle korumaya devam ediyor. İlk etapta PlayStation 3 ve Xbox 360 platformlarına gelen oyunu daha sonrasında Xbox One ve PlayStation 4 izlemişti. PC sürümünün çıkışı 3 kere ertelenmiş ve ancak 14 Nisan 2015’de piyasaya çıkabilmişti.

Metacritic notu 97 olan GTA 5, büyük oyun sitelerinden 10 üzerinden 10 almış durumda. 65 milyonun üzerinde kopya satmayı başarırken, tüm zamanların en çok satan oyunu olma özelliği taşıyor.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE