GTA 5’in PC Sürümü 3. Kez Ertelendi

Gta 5 Wallpaper

2014’ün kış aylarında çıkması planlanan GTA 5’in PC sürümü, ilk olarak Ocak 2015’e ve son olarak 24 Mart 2015’e tarihine ertelenmişti. Rockstar son yaptığı açıklama da oyunun çıkış tarihini 3 hafta daha öteleyerek, 14 Nisan 2015 olarak belirledi.

Rockstar, GTA 5’in PC sürümü için oyuncuların gün saydıklarını bildiklerini ve bu son erteleme için çok üzgün olduklarını söylerken, ayrıca GTA Online’da kullanılmak üzere 200.000 $ daha oyun parasını hediye edeceklerini belirtti. Böylelikle, oyunu ön siparişle satın alan oyuncular toplamda 1.5 milyon $ oyun parayla (500.000 $ GTA 5 için, 500.000 $ GTA Online için, 300.000 $ 9 Mart 2015’e kadar ön sipariş verenler için) GTA 5’e başlayacaklar.

Öte yandan, GTA Online’ın 4 kişinin katılımıyla soygunların planlandığı yeni oyun modu ‘’Heists’’ 10 Mart 2015’de gelecek. Ayrıca, Heists’e gelecek güncellemelerle değişik görevlerin yanında yeni silahlar, kıyafetler ve araçlar da oyuna dâhil olacak. Önümüzdeki haftalarda, Heists hakkında daha çok bilgi sahibi olacağız.

GTA 5’in PC sürümüne ilave olarak ‘’Rockstar Editor’’ isminde yeni bir özellik geliyor; Rockstar’ın sosyal medya kanallarında ve youtube’de kendi GTA videolarınız yaratıp, paylaşabileceksiniz.

Bu gidişle yakın zamanda en iyi GTA Videosu Oskarları da verilmeye başlanacak.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE