GTA 5’in 10 Haziran Güncellemesi

GTA 5 Jet

Oyunun geliştiricisi Rockstar Games, GTA 5’e bu hafta yayımlayacağı yeni güncellemeyle, jet sosyete hayatın kapılarını açacak.

10 Haziran, Çarşamba günü çıkacak güncelleme oyunun tüm sürümleri için gelirken, süper lüks itemlar oyuna dâhil ediliyor. III-Gotten Gains isimli yeni DLC kapsamında som altından yapılmış uçaklar, helikopterler, yeni arabalar ve silahlar oyun severlerin ilgisine sunulacak. Genel olarak oyun paralarınızı harcamanızı sağlayacak bu güncellemenin 2 bölüm halinde yayımlanacağını da hatırlatalım. Zaten, kullanıcılar uzun süredir, biriken oyun paralarını harcamak için yeni ürünlerin oyuna dâhil edilmesini talep ediyorlardı.

Öte yandan, Rockstar bu hafta sonuna özel olarak ‘’Social Club’’ etkinliği düzenliyor. Katılımcıların, ekstra RP ve oyun parası kazanacağı bu organizasyona katılımın oldukça yüksek olması bekleniyor.

Şu ana kadar, tüm sürümleriyle beraber 52 milyon kopya satan GTA 5, kısa aralıklarla çıkarılan DLC’ler sayesinde popülerliğini korumaya devam ediyor. Kullanıcıları tarafından geliştirilen mod’ların da oldukça renklendirdiği bu oyun için şimdi de tek kişilik oyun modunun çıkarılması bekleniyor.

Üç kere ertelendikten sonra, 13 Nisan 2015’de piyasaya çıkan oyunun PC versiyonu hala satış listelerinde üst sıralarda yer almaya devam ediyor. Bakalım, GTA 6 hakkında ilk ön bilgileri ne zaman edineceğiz? Serinin bundan sonraki oyunlarının büyük ihtimalle yeni nesil konsollar (Xbox One, PlayStation 4) ve PC’ler çıkacağını son olarak hatırlatalım.

Aşağıda 10 Haziran güncellemesiyle gelecek bazı itemlerın resimlerini paylaşıyoruz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

3 Comments

 1. AssassinsCreedUSTASI0220 self radioyu kendin ekliyorsun.Belgelerime RockStar a gir.Orda usermusic var.Ona
  İstediğin Müzikleri at self radio geliyor…

  Reply
  • katkı içi teşekkürler Yunus

   Reply
   • Önemli Değil 🙂

    Reply

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE