GTA 5’de 1.08 Yaması Sonrası Xbox One ve PS4’de Grafik Sorunu

Grand Theft Auto 5’e gelen versiyon 1.08 güncellemesi sonrası, oyunun PlayStation 4 ve Xbox One sürümlerinde grafik kalitesinde azalmalar meydana geldi.

Oyunun hem geliştiricisi, hem de yayımcısı olan Rockstar Games yaptığı resmi açıklamada durumdan haberdar olduğunu ve en yakın zamanda sorunu çözeceklerini söyledi. Rockstar, bu tarz konularda çok hızlı harekete geçebiliyor, bir de GTA 5’in PC sürümünü çıkarabilseler 🙂

Yeni yama sonrasında, Xbox 360 ve PlayStation 3’de benzer bir problemle karşılaşılmadığı belirtilirken, konunun gidişatı hakkında anlık bilgi sahibi olmak istiyorsanız, Rockstar’ın web sitesine e-mail adresinizi kaydettirebilirsiniz.

10 Mart 2015’de GTA 5’e ‘’Online Heists’’ adı altında ücretsiz bir oyun modu yayımlanmış, bazı bug’lar ve sistem hataları gibi sorunlarla karşılaşılmasına rağmen, Rockstar problemleri kısa sürede çözmeyi başarmıştı. 5 zorlu soygunu, online olarak multiplayer mod da tamamlamanız gerekirken, ayrıca oyuna yeni eklenen günlük görevler sayesinde oyun parası kazanabileceksiniz.

Oyunun, çok uzun süreden beri beklenen ve 3 kere ertelenerek oyun severleri isyan ettiren PC sürümünün, 14 Nisan 2015’de çıkması bekleniyor.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE