GTA 5, UK Chart’ın Yeni Lideri

İngiltere’de geçtiğimiz hafta en çok satılan oyunların listelendiği UK Chart’ta, son gelen güncelleme paketinin yardımıyla, GTA 5 lider konuma yükseldi.

GTA 5 Online Heists ile yeni 5 soygunun, PvP modlarının ve günlük görevlerin eklendiği oyunun popülaritesi artmışa benziyor. Paketin çıkışının ardından çeşitli bug’lar ve çökmeler yaşanan oyun için Rockstar vakit kaybetmeden, yeni bir paket yayımlamıştı.

Son 3 haftanın lideri olan Techland’in hayatta kalma /  zombi oyunu ‘’Dying Light’’; Fifa 15, Minecraft: Xbox Sürümü ve DMC: Definitive Edition’ın önünde 2. sırada yer alıyor.

Sniper Elite: 3: Ultimate Edition listeye 10. sıradan giriş yaparken, Viscreal Games’in oyunu Battlefield Hardline, 17 Mart itibarıyla satışa çıkacak ve listeye lider girme olasılığını yüksek buluyoruz. Oyunun Beta’sı 7 milyondan fazla kullanıcı tarafından oynanmış ve çok başarılı bir reklam kampanyası yürütülmüştü. Ayrıca, Visceral Games oyunun lansmanının hatasız olacağı konusunda da oldukça iddialı.

9-15 Mart haftasının İlk 10’u şu şekilde oluştu:

  1. GTA 5
  2. Dying Light
  3. Fifa 15
  4. Minecraft: Xbox Sürümü
  5. Devil May Cry: Definitive Edition
  6. Call of Duty: Advanced Warfare
  7. Minecraft: PlayStation Sürümü
  8. Evolve
  9. Zombie Army: Trilogy
  10. Sniper Elite 3: Ultimate Edition

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE