GTA 5 Satışlarında Rekor Kırıldı

Yıllardır en popüler oyunlardan biri olan GTA 5, yine bir rekora imza attı.

GTA 5, 2013 yılında yayımlandığından beri yani 49 aydır, en çok satan oyunlar listesinde kalmayı başardı. Her zaman en çok satanlar listesinin ilk on sırasında görülen bu oyun, böylece bir rekor kırmış oldu. Satış listelerinde GTA 5’in altında kalan diğer oyunların ise onu geçmesi hatta ona yaklaşması mümkün gözükmüyor. Yani GTA 5, uzun süre bu rekoru elinde tutacak gibi görünüyor.

GTA hayranları her ne kadar, GTA 6’nın yapılmasını bir süredir isteseler de, GTA 5 hala oynanabilir bir oyun. Hatta oynanabilir demek hafif kalır; yıllardır en çok satan ve hala daha satış yapabilen bir oyun GTA 5. Hal böyle olunca da, yeni bir GTA oyunu için Rockstar Games’i sıkıştırmamak gerekiyor aslında. Çünkü bu oyunları, hala mükkemmel bir şekilde ve şirkete de oldukça yüksek paralar kazandırmaya devam ediyor. GTA 5’in eskimeyip hala popüler olmasında da, GTA Online’ın etkisinin yüksek olduğu düşünülüyor.

Bakalım bu popüler oyun, daha ne kadar süre bu kadar popüler kalmaya devam edecek? Rockstar Games’in ise üzerinde çalıştığı yeni projesi, Red Dead Redemption 2’nin, GTA 5’in başarısına yaklaşıp yaklaşamayacağı da merak konusu.

Beğendiysen Oyla ! :)

1 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE