GTA 5 PC’nin 4K Ekran Çözünürlüğü Göz Kamaştırıcı

Geliştirici Rockstar Games, GTA 5’in PC sürümü için kullanılan 4K ekran çözünürlüğünü ilk görenlerin şaşıracağını söyledi.

Los Santos’a değişik gözlerle bakacaksınız diyen oyun stüdyosu, yüksek kaliteli ince detayların oyun zevkini oldukça arttıracağını dile getirdi. Öte yandan, grafik seçeneklerinden, size en uygun ekran görüntüsünü ayarlayabileceksiniz.

GTA 5’in PC sürümünün 4K çözünürlükle 30fps veya 60fps olarak çalıştırabileceğinizi yeniden hatırlatalım. 4K ve 30fps için en az ‘’AMD HD 7870’’ veya ‘’Nvidia GTX 760 (2GB Vram)’’ ekran kartlarından birine ihtiyacınız olurken; 4K ve 60 fps için ise ‘’Nvidia SLI’’ veya ‘’AMD Crossfire’’a sahip olmanız gerekiyor. Bir oyun için ekran kartı değiştirilir mi? Evet, GTA 5 için değiştiriliyor arkadaşlar, hatta oyunun PC sürümü için ilk anons yapıldığında, oyun severler ilk iş ekran kartlarına hücum etmişlerdi.

3 kere ertelenerek oyun severlerin isyan ettiren ve son olarak Türkiye saatiyle 14 Nisan 2014 sabaha karşı saat 03.00 -yani bu gece yarısından sonra- çıkacak oyunu özlemle bekliyoruz. Bunca aksaklık sonrası, kusursuz bir lansman oyun severlerin takdirini kazanacaktır kanısındayız.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE