GTA 5 PC’e Özel Rockstar Editor’le Kendi Videolarınızı Yaratın

GTA 5 PC’ye geleceği önceden belli olan ve kullanıcıların kendi videolarını çekmesine ve istekleri doğrultusunda montajlamasına izin veren‘’Rockstar Editor’’ için bir de tanıtım videosu yayımlandı.

GTA 5’in PC sürümünün piyasaya çıkmasından saatler sonra, haber akışında hızlanma görmeye devam ediyoruz. Oyunu oynarken, beğendiğiniz sahneleri kaydedebilir, değişik kamera açıları kullanabilir, filtreler ekleyebilir, arka fon müziğini istediğiniz şekilde ayarlayabilir ve isterseniz ağır çekim de bile videonuzu oluşturabileceksiniz. Kısacası, kendi GTA dünyanızı özgürce yaratabileceksiniz. Daha sonrasında oluşturduğunuz videoları, Youtube veya Rockstar Social Club gibi kanallar vasıtasıyla herkesle paylaşabilirsiniz.

GTA oyun oynayış videoları veya kullanıcıların özenle oluşturdukları video klipleri oldukça popüler içerikler. Rockstar Editor sonrasında bu trendin daha da hızlanarak artmasını ve yakında ‘’En İyi GTA Videosu Oskarları’’ tarzında yarışmaların yapılmasını bekliyoruz 🙂 Ekteki video, yeni programla neler yapabileceğinize dair size daha çok fikir verecek, göz atmanızı öneriyoruz.

3 kere ertelendikten sonra, 14 Nisan 2015’de piyasaya çıkan GTA 5’in PC versiyonu ufak tefek aksaklıklar olsa da iyi bir lansman yapmışa benziyor.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE