GTA 5 PC Sürümü Fragmanı Çıktı

Gta 5 Araba

14 Nisan’da çıkması beklenen, Grand Theft Auto 5’in bilgisayar sürümünün fragmanı bugün çıktı. 1 dakika 20 saniye süren ve 60 fps olan fragmanda, oyundan görüntüler sinemasal bir şekilde aktarılmış ve oldukça etkileyici.

GTA 5 ilk olarak Eylül 2013’te eski jenerasyon konsollara, Kasım 2014’te ise yeni jenerasyon konsollara çıkmıştı. Bilgisayara ise Ocak 2015’te çıkması bekleniyordu ancak, Rockstar Games tarafından oyun, ilk olarak 24 Mart 2015’e daha sonra da 14 Nisan 2015’e ertelendi ve fanları tarafından bu ertelemeler oldukça tepki gördü.

Oyunun bilgisayar sürümünün harddiskte 65 gb yer kaplaması, adil kullanım kotalı internet kullanan Türk oyuncuları da oldukça düşündürüyordu ki, Playstore GTA 5’i kendisinden alan kullanıcıların Nisan ayında adil kullanım kotasına takılmayacaklarını açıklayarak oldukça müjdeli bir haber verdi. Bu avantajdan sadece, oyunu ön sipariş ile alan kullanıcılar faydalanabilecek. Böylece, oyunu ön sipariş ile alan kullanıcıların yapacakları tek bir şey kalmış oldu, gün saymak. Tabiki, Rockstar Games tarafından son dakika bir sürpriz ile bir erteleme daha gelmezse.

Dünyada 45 milyon satış yaparak rekor kıran oyunun, 60 fps’lik fragmanı ile sizleri baş başa bırakıyoruz. İyi seyirler.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE