GTA 5 PC Sürümü Çıkış Fragmanı 2 Nisan Perşembe Yayımlanacak

Gta 5 Manzara

Toplamda 3 kez ertelenmek zorunda kalan ve oyun severlerin büyük tepkisini çeken Grand Theft Auto 5’in PC sürümü çıkış fragmanı 2 Nisan 2015, Perşembe günü yayımlanacak.

Oyunun yapımcısı Rockstar Games, videonun 60fps olacağını belirtirken aynı zamanda mermi kovanlarının havada uçtuğu çok estetik bir de ekran görüntüsü paylaştı. Bunun, Perşembe günü çıkacak olan videodan bir kesit olduğu düşünülüyor.

gta-5-fragman

Toplamda 45 milyondan fazla kopyası satılan GTA 5, ilk olarak Eylül 2013’de çıkmış ve yeni nesil konsollara (Xbox One ve PlayStation 4) Kasım 2014’de gelmişti. Oyunun PC sürümünün ilk olarak 2014’ün sonuna doğru çıkması planlanıyordu.

Oyunu bir türlü istediği şekilde PC’lere hazırlamayan Rockstar Games, İlk önce Ocak 2015’e, daha sonra 24 Mart 2015’e lansmanı ertelemek zorunda kalmıştı. Son tarih 14 Nisan 2015 olarak belirlenirken, yarın için bir çıkış videosu yayımlanacağı bilgisi sonrası artık lansmana kesin gözüyle bakılıyor. Tabi ‘’asla asla dememek’’ lazım.

Bu arada, oyunu ön siparişle alacaklara verilecek 300.000$’lık bonus para için son günün bugün olduğunu da hatırlatalım.

Yakın zamanda, GTA 5’e ücretsiz olarak Online Heists modu gelmişti.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE