GTA 5, PC Sürümü 1 Gün Erken 13 Nisan’da Çıkacak

Gta 5 PC

Normalde 14 Nisan’da çıkması beklenen GTA 5’in uzun süreden beri beklenen PC sürümü 13 Nisan’da çıkacak.

Steam’deki sayfasında gördüğümüz bu bilgi aslında bizim yaptığımız basit hesaba göre gene 14 Nisan’a geliyor çünkü Türkiye saatiyle, 14 Nisan sabaha karşı 03.00’de erişime açılacak. Amerika’da ise 13 Nisan saat 21.00’e denk gelecek. Pazartesi gecesini, salı gecesine bağlayan bu güzel bahar günlerinde Türk oyun severleri uykusuz bir gece bekliyor olacak.

İlk olarak, konsol sürümlerinin ardından 2014’ün sonlarında çıkması planlanan GTA 5’in PC sürümü daha sonrasında sırasıyla Ocak 2015, 24 Mart 2015 ve son olarak 14 Nisan 2015 tarihlerine ertelenmişti.

Gecikmelerden ötürü oyun severlerin yoğun eleştirilerine maruz kalan oyunun geliştiricisi Rockstar Games, kendini affettirmek için kullanıcılara milyonlarca dolarlık oyun parası hediye etmişti.

Sonuç olarak, oyunun birkaç saat daha erken çıkacak olması, kullanıcıları çok memnun etmediğini söyleyebiliriz. Ama öte yandan, bir başka erteleme haberini kimsenin kaldıramayacağı da aşikârdı.

Bu arada, oyunu ön siparişle satın alanların ne kadarının oyunu (60 gb) indirebildiği de ayrı bir merak konusu. Özellikle Türk kullanıcılar, “Server Lost” hatasından dolayı oldukça şikayetçilerdi.

gta-5-13-nisan

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE