GTA 5 PC Kutulu Versiyon Tam 7 Dvd

Gta 5 Oyun içi aksiyon sahnesi

15 Nisan’da piyasaya çıkacak olan GTA 5’in kutulu versiyonuna ait görseller paylaşıldı. Oyunla ilgili yeni görseller ve gelişmelerde var.

NoMoreLags nickindeki Reddit kullanıcısı, dün akşam saatlerinde Reddit’te bir resim paylaştı. Resmin nereden çekildiği bilinmiyor, ancak 65 GB’lık boyuta sahip olan GTA 5’in 7 dvd olması zaten beklenilen bir durumdu.

Diğer yandan Rockstar’dan bir açıklama geldi. Rockstar Games’in oyun tasarımcısı John Macpherson yaptığı açıklamada, oyunun güncellemelerinin pc ve konsollar için aynı anda çıkacağını belirtti. Oyunun tüm platformlarda iyi olması için oldukça çalıştıklarını belirten Macpherson, GTA 5’in Pc versiyonunundaki yapımcıların, Rockstar kadrosundaki en iyi yapımcılar olduğunu sözlerine ekledi.

Öte yandan PCGamer isimli oyun dergisi, GTA 5’in ayarlar ekranının görüntüsünü okuyucularıyla paylaştı. Yaptıkları açıklamada ise oyunu 4K ve 60 FPS ile oldukça akıcı bir şekilde oynadıklarını belirttiler. Oyunu oynarken kullandıkları sistemi ise şu şekilde açıkladılar: i7 5930k @ 3.50GHz, SLI GTX 980, 32GB RAM ve 256GB SSD. Kullandıkları sisteme bakacak olursak, çok da sevinmememiz gerektiğiniz rahatlıkla anlayabiliyoruz. Ayarlar menüsünün diğer GTA oyunlarına göre oldukça ayrıntılı olduması, ve neredeyse her özelliği bilgisayarımıza göre ayarlayabilmemiz ise sevindirici bir haber.

Rockstar Games bunlarla da kalmadı ve birde oyunun 4K çözünürlükteki, oyun içi yeni ekran görüntülerini paylaştı. PC kullanıcılarını en çok heyecanlandıran özelliklerden biri olan 4k çözünürlükteki ekran görüntülerine ve oyunun ayarlar menüsüne aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE