GTA 5 Online’da Hile Yapanların Arabaları Havaya Uçuyor

Gta 5 PC

Oyunun yapımcısı Rockstar Games, uyanıklık yapmaya çalışan oyuncuları havaya uçurarak cezalandırıyor.

GTA 5 oyuncuları tarafından yeni keşfedilen bu olayı özetlemek istersek; oyunun single player modunda kullandığınız arabaları online moduna taşımak isterseniz, Rockstar Games arabanıza bomba yerleştiriyor.

Konuyla ilgili yayımlanan kullanıcı videosunda, hikaye modunda bulunan ‘’Duke O’Death’’ arabasını online moda taşımak isteyen bir kullanıcı kapıyı açar açmaz havaya uçuyor.

Yapımcının, gerekli sıkıcı ayarlar yapıp uyarı mesajı vermek yerine bu tarz yaratıcı çözümler bulması hem muzip, hem de çok zekice buluyoruz. GTA5’in yapımından birbirinden parlak zekâların çalıştığını da unutmamak lazım tabi, oyunun çıktığından itibaren 45 milyondan fazla kopya satması da bir tesadüf değil.

Toplamda 3 kere ertelenen Grand Theft Auto 5’in PC sürümü 14 Nisan 2015’de piyasaya çıkacak (İnşallah J. Ayrıca, oyunu ön siparişle satın alanlar 7 Nisan 2015, Salı’dan itibaren ön indirmeye başlayabilecekler. Dosya boyutu olarak PC gereksinimlerinde minimum 65 GB gibi bir alan belirtilmişti yani kısacası, şimdiden hard diskiniz de bahar temizliğine başlamanızı öneriyoruz.

Ayrıca PC sürümü için 2 Nisan’da çıkan, 60fps’lik fragmanı buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Öte yandan, GTA 5’in Online Soygun modu olan (Online Heists) için bir de TV reklamı yayımlandı, aşağıda ilginize sunuyoruz.

[youtube id=”U4lWSh3cSww”]

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE