GTA 5 Online Heists’e Güncelleme Geldi

10 Mart 2015’de, GTA 5’in PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 ve Xbox One sürümleri için çıkan Online Heists, yani soygun modu ücretsiz olarak yayımlanmıştı.

Fakat yaşanan bağlantı hataları ve bug’lar oyun zevkini oldukça düşürmüş ve oyun severlerle tatsız anlar yaşatmıştı. Konuyla ilgili olarak elini çabuk tutan Rockstar Games, dün oyunun PS3 ve PS4 versiyonları için bir güncelleme paketi yayımladı. Hataları ve bug’ları düzelttiklerini ve oyunu daha dengeli bir hale getirdiklerini söyleyen Rockstar yetkilileri, Xbox 360 ve Xbox One için de yakın zamanda bir güncellemenin çıkacağını belirttiler. Gelişmelerden anında haberdar olmak isterseniz Rockstar’ın resmi web sayfasından kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Heists moduyla, oyuna 4 kişiye kadar multiplayer oynanabilecek, 5 zorlu soygun görevi dâhil edilmişti. Ayrıca, günlük görevleri yerine getirerek 500.000$’a kadar oyun parası kazanabiliyor. 3 tane değişik PvP modu da ( come out to play, single mentality, hasta la Vista ) ilave edilmiş durumda. Çevrimdışı da olsanız diğer oyuncularla mesajlaşabilme özelliği de eklenen bir diğer özellik.

GTA 5’in PC sürümünün 14 Nisan 2015’de (İNŞALLAH) çıkması bekleniyor.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE