GTA 5 Online Heists İçin 1.23 ve 1.09 Yamaları Yayımlandı

Rockstar, Grand Theft Auto 5’in Online Heists modu için bazı geliştirmeleri ve düzenlemeleri içeren bir yama daha yayımladı.

Yamanın 1.23 versiyonu Xbox 360 ve PlayStation 4 için gelirken, 1.09 versiyonu ise Xbox One ve PlayStation 4 sürümleri için şu an için indirilmeye hazır durumda.

Yamalar, teknik düzenlemelerin yanında ayrıca oyuncuların soygun ekibine daha hızlı katılmalarını sağlayacak özellikleri de barındırıyor. Bu konuda özellikle ‘’Auto Invite’’ da yapılan değişiklikler sayesinde soygunlara daha kısa sürede dâhil olabileceksiniz.

Rockstar’ın geçen hafta çıkarttığı yama sonrası, GTA 5’in Xbox One ve PlayStation 4 sürümlerindeki grafik kalitesinde azalmalar meydana gelmişti, versiyon: 1.09 yamasının bu sorunu çözüp çözmediğini henüz bilmiyoruz. Öte yandan, Xbox 360 ve PS3 sürümlerinde buna benzer bir grafik sıkıntısı yaşanmamıştı.

Rockstar, GTA5 için çıkan problemleri çok hızlı bir şekilde çözüme kavuşturuyor ama öte yandan, oyunun PC sürümünü bir türlü piyasaya çıkaramaması oyun severleri oldukça üzdü. Son olarak, çıkış tarihi 14 Nisan 2015 olarak belirlenmişti. Oyuncuların bu konudaki isyanına ses olan komik videoya bu linkten ulaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE