GTA 4 (Grand Theft Auto 4) İndir

Gta 4 (Grand Theft Auto 4), üstünden yaklaşık 7 yıl geçmesine rağmen hala ülkemizde en fazla oynanan oyunlardan biridir. 18 yaş üstü kitleye hitap eden oyunda, hiç ingilizce bilmeyen biri için görevleri yerine getirmek oldukça zordur. Türkiye’de oyun çevirileri adına önemli işler yapan Oyun Çeviri ekibi, bu oyun için binbir emek vererek bir Türkçe Yama hazırlamış.

Oyun Çeviri ekibi tarafından hazırlanan bu yama ile, oyundaki diyaloglarını altyazılı bir şekilde görebilirsiniz. Aynı şekilde, bu çeviri ile oyundaki bütün menüler de Türkçe olarak hazırlanmış. Son bir kaç görevin çevrilmediğini ve bu kısımların ingilizce olduğunu da belirtelim.

Oyunu hatırlamak istersek, Aralık 2008’te Avrupada piyasaya çıkan GTA 4, Liberty City ismindeki hayali bir şehirde geçmektedir. Bu şehrin, gerçekteki New York baz alınarak yapıldığını söylemek mümkün. Oyundaki kahramanımız Niko Bellic, Sırp uyruklu bir gazidir ve Amerika Birleşik Devletleri’ne yeni bir yaşama başlamak için gelmiştir. Silah kullanımındaki hüneri ve çevresiyle kısa zamanda suç işlerine bulaşmaya başlamıştır. Oyunda toplam 88 görev vardır ve bazı görevlerde tercih, oyuncuya bırakılmıştır. Bunun haricinde, isterseniz yapabileceğiniz bir takım yan görevler de oyunun içine dahil edilmiştir. Oyun 14 milyona yakın bir satış rakamına ulaşmış ve yaklaşık 1 milyar dolar hasılat yapmıştır.

Dosyayı kullanabilmeniz için, oyunun tam sürümünün (full) bilgisayarınızda yüklü olması gerektiğini de hatırlatalım.

gta-4-turkce

Dosya Boyutu: 1.25 Mb

Şifre: www.turkgamer.net

[wpdm_package id=’9788′]

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE