Gruberie Mobil Uygulamasıyla Yemek Siparişinizi Kendiniz Verin

Yeni geliştirilen ‘’Gruberie’’ mobil uygulaması sayesinde, anlaşmalı restoranlara gidip siparişlerinizi cep telefonunuzla verebileceksiniz.

Şu an için Beta aşamasında olan uygulamayı kullanmak ise gayet basit; menüde bulunan yemekleri uygulama üzerinden seçiyorsunuz ve ödemenizi online yapıyorsunuz. Masanıza hızlı bir şekilde gelen siparişlerinizin yanında bir de garson tarafından servis getiriliyor. Kısacası, garsonla çok fazla işiniz olmuyor.

Amerika’da bazı restoranlar da kullanılmaya başlayan uygulamanın zamanla yayılması beklenirken, önceden rezervasyon yapma ve geliş saatine göre siparişinizi önceden vermek gibi bazı özellikler de eklenebilir, bizce. Ayrıca sizin de tavsiye, fikir ve önerileriniz varsa uygulamanın resmi web sitesinden paylaşabilirsiniz (bu konuda yardımlarınıza ihtiyaçları var) Restoran sahiplerinin belki daha az garson çalıştırmasına yarayacak bu uygulama, uzun vadede kar marjlarını arttırabilir.

Öte yandan, buna benzer bir sipariş sistemini ülkemizde uzun zamandır ‘’Taksim Bambi Cafeler’’ de görüyoruz. Siparişinizi elektronik kalemle elindeki telefona işaretleyen garson, mutfak kısmına sipariş detaylarını ulaştırıyor ve çok kısa zaman içinde masanıza getiriyor.

Gruberie uygulamasının ülkemizde de çok ilgi görebileceğini düşünüyoruz, bakalım ne zaman gelecek ?

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE