Gran Turismo 7, 2017’den Önce Piyasaya Çıkacak

PlayStation’lara özel olarak gelecek ‘’Gran Turismo 7’’ nin 2017’den önce piyasaya çıkması planlanıyor.

Söz konusu açıklama oyunun mimarı Kazunori Yamauchi tarafından yapılırken, oyun severlerin çok uzun süre beklemeyeceklerini ve Gran Turismo 7’nin 2017’den önce lansmanını yapmayı planladıklarını dile getirdi. Ekim 2014’de verdiği demeçte Yamauchi, serinin yeni oyununun 2015 veya 2016’da piyasaya sürülmesini beklediğini söylemişti.  Şu an için kesin bir tarih verilmezken son yapılan açıklamaların ışığında oyunun 2016’nın ikinci yarısında oyun severlerle buluşması bekleniyor.

Yeni oyun hakkında daha fazla detay paylaşan Yamauchi, Grand Turismo’nun geliştiricisi olan Polyphony Digital’in birçok yeniliği oyuna katacağını söyledi. Özellikle, ‘’fiziksel etkiler’’ olarak bilinen unsurların arttırılmasıyla, çok daha gerçekçi bir yarış simülasyonu oluşturmak ilk hedef olarak ön plana çıkıyor. Yarış arabalarının hem iç hem de dış görünüm detaylarının arttırılması, daha gerçekçi kazalar dâhil edilmesi planlanan diğer yenilikler.

Önümüzdeki hafta gerçekleşecek E3 2015 (Electronic Entertainment Expo) kapsamında Gran Turismo 7 hakkında çok daha fazla bilgi öğrenmeyi umuyoruz.

Gran Turismo 6’nın Aralık 2013’de PlayStation 3’ler için çıkmıştı. PlayStation 4’lere özel olarak gelecek 7. oyunun piyasadaki rakiplerine de bakınca, çıtayı oldukça yükseltmesi gerektiği düşünülüyor.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE