Gram Games’in Son Oyunu Merged! 1 Milyon Kez İndirildi

Türk indie oyun stüdyosu Gram Games’in 28 Ocak 2016’da piyasaya çıkardığı mobil oyun Merged!, 1 milyon kez indirildi.

Puzzle türünde olan oyunda üzerinde 1’den 6’ya kadar rakamlar bulunan küp şeklindeki zarları bir araya getirmeye çalışıyorsunuz. Oldukça zevkli ve bağımlılık yaratan oyun hem Android hem de iOS sürümleriyle yayımlanmış durumda. Zaman ve hak sınırlaması olmayan oyunun TenTen’in (1010!) elde ettiği başarıyı geçebileceği konuşuluyor. Lansmanı sonrasında 5 gün gibi kısa bir süre içerisinde 1 milyon kez indirilen Merged! en çok Amerika Birleşik Devletlerinde ilgi gördü. İndirilme sayılarına baktığımızda ABD’yi, Brezilya, Hollanda, Kanada ve Türkiye izliyor.

Merged! için yayımlanan 30 saniyelik kısa tanıtım videosuna haberin sonunda göz atabilirsiniz.

Türk girişimci Mehmet Evecit tarafından 2012 yılında kurulan Gram Games, 4. mobil oyunu olan 1010! (TenTen) ile büyük bir başarı yakaladı, 40 milyonun üzerinde kullanıcıyla buluşan TenTen dünyada en çok oynanan 9. oyun olmayı sürdürüyor. Basit kullanımı ve dil kullanımının en alt düzeyde tutulması mobil oyunların global ölçekteki başarısında önemli bir rol oynuyor.

Ayrıca, TenTen’in yaratıcısı Cem Civelek ile yaptığımız özel röportaja sitemizden veya YouTube kanalımızdan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE