GoG Yaz İndirimleri Başladı

Kült haline gelmiş eski oyunlar ile birlikte, çok eski olmayan oyunları da içinde barındıran ünlü oyun satış sitesi GoG.Com’da yaz indirimleri başladı.

GoG, özel yaz indirimleri için bu sene elini çabuk tuttu ve oyunlarda, steam’den önce indirimlere başladı. %90’a varan indirimlerin söz konusu olduğu oyunlara ek olarak, yapılan harcamalara göre bir de ücretsiz oyun kazanma şansınız mevcut. Site üzerinden sadece 1$’lık bir harcama yaparak, “Sim City 2000 Special Edition” oyununa ücretsiz sahip olabilirsiniz.

The Witcher oyununun geliştirici ekibi olan CD Projekt firması tarafından 2008 yılında açılan GoG’un açılımı ise “Good All Games”. Sadece eski ve kült olmuş oyunları kullanıcılar ile buluşturan site, daha sonraki günlerde bazı yeni oyunları da bünyesine kattı. Oyunların yanında film satışları da yapan sitede, filmler için de oldukça güzel indirimler bulunmakta.

Eski oyunları tekrar tekrar oynamayı sevenlerin kaçırmaması gereken bu özel indirimlerin bir kısmına, aşağıdan ulaşabilirsiniz.

City Builder Kit (3 Oyun): %80 indirim ile 7,16$
Deponia Trilogy (3 Oyun): %85 indirim ile 8,97$
Darksiders Series (3 Oyun): %75 indirim ile 17,47$
The Vanishing of Ethan Carter %60 indirim ile 7,99$
Back to the Future: The Game %85 indirim ile 3,79$
Indiana Jones and The Emperor’s Tomb %33 indirim ile 3,99$
Kingping: Life of Crime %60 indirim ile 3,99$
Robin Hood: The Legend of Sherwood %80 indirim ile 1,99$
Tales of Monkey Island %90 indirim ile 3,49$
Unrest %80 indirim ile %80 indirim ile 2,99$
Indie Game: The Movie – Special Edition (Film) %80 indirim ile 2,99$

 

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE