God of War’ın Çıkış Tarihi Belli Oldu

God of War için yeni bir video yayımlandı ve oyunun resmi çıkış tarihi de duyuruldu. 

God of War’ın, 2018’in ilk yarısında çıkış yapacağı biliniyordu ancak elimizde net bir tarih yoktu. PlayStation ise bize bir sürpriz yaparak, oyunun resmi çıkış tarihini açıkladı. PlayStation, God of War için yeni bir senaryo videosu yayımladı. Bu videonun sonunda ise, oyunun çıkış tarihini verdi. Beklenen oyun God of War, 20 Nisan 2018’de piyasaya sürülecek. Bu çıkışın ise PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro için olacağını hatırlatalım.

God of War’ın geliştirici ekibi oyun ile ilgili başka açıklamalar da yaptı. Eğer oyun için ön sipariş verirseniz, 3 farklı kalkan kazanıyorsunuz ve bu kalkanlar size ekstra güçler veriyor. Oyunun 3 farklı sürümü olduğunu da belirtelim. God of War: Collector’s Edition’da 9 inç boyutunda bir heykel, kumaş harita ve çok daha fazlası var. Limited Edition ise özel kutu tasarımına sahip ve bu sürümde özel bir PlayStation 4 teması, oyun içinde kullanılabilecek zırh ve kalkan setleri de bulunuyor. Oyunun bir de dijital sürümü var. God of War: Digital Edition, sadece dijital olarak satılacak ve içinde Kratos ile oğlunun geçmişini anlatan bir de dijital çizgi roman olacak.

God of War’ın PlayStation tarafından yayımlanan videosunu ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE