God of War’ın 1080p/60fps Oyun Oynayış Videosu Yayımlandı

Sony, ‘’God of War 3 Remastered’’ için 10 dakikalık 1080p/60fps oyun oynayış videosu yayımladı.

2010 yılında PlayStation 3’lere çıkan oyunun bu ‘’Remastered’’ sürümü PS4’ler için hazırlanıyor. Mart 2015’de duyurusu yapılan ‘’God of War 3 Remastered’’, 14 Temmuz 2015’de piyasa çıkarken, satış fiyatı da 40$ olarak belirlendi. Oyunu ön siparişle alanlar, PlayStation Now üzerinden serinin ilk iki oyunu olan ‘’God of War’’ ve ‘’God of War 2’’ yi 90 gün boyunca ücretsiz oynayabilecekler. Serinin devamı niteliğindeki oyunların lansmanı öncesi bu tarz kampanyalar gayet zekice düşünülmüş.

Yeni oyunun eskisine nazaran grafik kalitesi üst düzeye çıkarılırken ayrıca yeni kamera açıları ve değişik efektler de eklenmiş durumda. Bu arada, PS4’e gelen ilk ‘’God of War’’ oyunu olacak.

2005 yılında Sony’nin Santa Monica stüdyoları tarafından yayımlanan serinin ilk oyunu PlayStation 2’ler için çıkmıştı. O dönem oyun severler tarafından oldukça beğenilmiş ve birçok ödül kazanmıştı. Öte yandan, Mart 2015’de ‘’God of War’’ ın çıkışının 10. yılı kutlanmış ve Sony, yeni oyun üzerine çalışmalarının sürdüğünü söylemişti, fakat henüz ‘’God of War 4’’ ile ilgili resmi bir anons yapılmadı.

TPS / aksiyon – macera türündeki oyun için yayımlanan ‘’Kratos vs Hades Boss Battle’’ isimli oyun oynayış videosunu ekte ilginize sunuyoruz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE