God of War’da Ejderhalar İle Savaşabileceksiniz

God of War, yaş sınırı değerlendirilmesi için ESRB'ye gönderildi ve böylece oyun hakkında bilgiler ortaya çıktı.

Bilindiği üzere ESRB (Entertainment Software Rating Board), Kanada ve ABD’de bilgisayar ve video oyunlarını yaş sınırlamaları çerçevesinde denetleyen bir kuruluştur. Oyunlar çıkmadan önce, şirketler oyunlarını değerlendirme için ESRB’ye gönderiyorlar ve böylece oyunu oynayabilecek yaş grubu belirleniyor. God of War, bu değerlendirmeden “M for Mature” yani 17 yaş ve üstü etiketi alarak çıktı. Bu değerlendirmelerin ise, oyunun demosu üzerinden yapıldığını belirtelim. Dolayısıyla ESRB’de oyunun denetimini yapan kişi, oyunun belirli bir kısmını oynamış oluyor. Bu demoya göre ise, oyunda olacak birkaç özellik ortaya çıktı.

ESRB’nin yaptığı açıklamaya göre, God of War’da ejderhalar ile savaşabileceksiniz. Oyunun ilk tanıtım videosunda, bir ejderhanın gözüktüğünü hatırlatalım. Tabii bu ejderhanın oyunun oynanışına nasıl bir katkısı olacağını bilinmiyordu. Ancak oldukça ayrıntılı bir şekilde, ejderha ile savaşmak mümkün olacak. Bu savaşta da, ejderhanın dilini bile kesebileceksiniz.

Buna ek olarak, oyunda bıçak, balta ve kılıç kullanabileceksiniz. Düşmanlarınızın kafasını kopartabileceksiniz. Dolayısıyla oyunda bolca, kafasız cesetler ve bir vücuda ait olmayan kafalar göreceksiniz.

God of War’ın, 22 Mart 2018 tarihinde PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro için çıkış yapacağını da hatırlatalım.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE