God Of War Pc’ye Mi Geliyor?

Sony’nin kendine özgü olan ve exclusive olarak nitelendirdiğimiz bir çok oyunu PC platformuna gelmeye başladı. Death Stranding, Beyond Two Souls ve Detroit : Become Human gibi yapımların PC satışlarından oldukça memnun olan firma ve oyun yapımcıları yeni oyunlarında PC platformuna gelmesi gerektiğini savunuyor.

Bu furya içerisinde son günlerde filizlenen bir söylentide God Of War hakkında.

Rand Al Thor’un Xbox uzmanı Jez Corden geçen günlerde yaptığı bir canlı yayında öksürüğü bahane ederek belli belirsiz şekilde “God of War Ağustos’da PC duyurusu” dediği çoğu kişinin kulağından kaçmadı.

Benzer söylentiler Sony içerisindende gelmekle beraber God Of War’ın yaratıcısı Santa Monica oyun stüdyosuda “Gow Serisinin PC’ye gelmesini çok isteriz ancak bu bizim alabileceğimiz bir karar değil” şeklinde bir açıklamada bulunmuştu. PC’de Ray Tracing ile bu oyunların başka bir boyutta şahesere dönüşeceği kaçınılmaz bir gerçek.

Umarız tüm oyunlar PC platformuna gelir ve daha yüksek FPS lerle daha yüksek kalitede deneyimle şansı buluruz. Ancak burada başka bir sorun var. Sony’nin kendine özel oyunu olmadığı zaman konsolu nasıl satacak ya da ne artısı olacak? İlerleyen günlerde tüm bu sorulara da cevap bulmuş oluruz diye düşünüyoruz.

İşletme mezunu oyun delisi, konsol aşığı, yayın yapmayı ve yazı yazmayı seven bir insan. Donanım ve yazılım konularında kendine has özellikleri var.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE