God of War 4’e İskandinav Mitolojisi Teması mı Geliyor?

Sony tarafından resmi olarak duyurusu yapılmamasına rağmen yaklaşık 1.5 senedir piyasaya çıkacağı konuşulan ‘’God of War 4’’ hakkında yeni söylentiler dolaşıyor.

Sony Santa Monica stüdyolarında çalışan Finnian Macmanus’un çizdiği konsept tasarımlar internete sızdırılırken, oyunun ana temasının İskandinav mitolojisine dayanacağı konuşuluyor. Serinin daha önceki oyunlarının Yunan mitolojisi temelli olduğunu belirtelim. Söz konusu resimler üzerine Sony’den herhangi bir resmi açıklama gelmezken, görsellerin oyunla tamamen alakasız olabileceği görüşü de paylaşılıyor. Haberin sonunda yer alan resimlere göz atıp kararı siz verin.

Son olarak Mart 2015’de God of War 3’ün Remastered sürümünün PlayStation 4’ler için yayımlanması planlanmış fakat daha sonrasında vazgeçilmişti. Santa Monica stüdyosundan Aaron Kaufman yeni bir proje geliştirme aşamasında olduklarını ve bu yüzden PS4 Remastered sürümünü rafa kaldırma kararı aldıklarını söylemişti. Bu açıklamalar sonrası o dönem serinin 4. oyununun yakın zamanda duyurulacağı beklentisi oluşmuştu.

İlk olarak 2005 senesinde PlayStation 2 için geliştirilen God of War’ı arada çıkan spin-off’lar haricinde God of War 2 (2007) ve God of War 3 (2010) izlemişti. 

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE