God of War 3, Remastered Olarak PS4’e Gelecek

Sony, 2010 yılında piyasaya çıkarttığı aksiyon macera oyunu ‘’God of War 3’’ ü remastered olarak  PlayStation 4’ler için çıkarmaya hazırlanıyor.

1080p ve 60fps olarak yapılması planlanan oyunun, 40$ satış fiyatıyla, 14 Temmuz 2015’de oyun severlerin ilgisine sunulması bekleniyor.

Serinin ilk oyunu ‘’God of War’’, Sony’nin Santa Monica stüdyosu tarafından geliştirilmiş ve 2005’de piyasaya PS2 sürümüyle çıkmıştı. O dönem oyun camiası tarafından çok beğenilen oyun, birçok yarışma da ‘’Yılın En İyi Oyunu’’ ödülüne layık görülmüştü.

Ocak 2015’de Sony’nin Santa Monica stüdyosunun patronu Shannon Studstill, Mart 2015’de oyunun 10. yılını kutlayacaklarını bilgisini vermiş ve bu açıklamanın üzerine, PlayStation Experience etkinliği kapsamında serinin 4. oyunu hakkında bazı bilgilerin verileceği beklentileri oluşmuştu. Ama sanıyoruz ki şu an için PS4’e gelecek bu yenilenmiş versiyonla idare edeceğiz.

Öte yandan, Sony, Yunan mitolojik kahramanlarının olduğu bu efsane oyununun devamını çıkartacağını bekliyoruz (umuyoruz). Bu yenilenmiş sürümle Sony, pazarın nabzını tutuyor olabilir diye düşünmüyor değiliz.

God of War 3 Remastered için yayımlanan çıkış fragmanına aşağıda göz atabilirsiniz.

Son Güncelleme (22 Mart 2015):

Sony’nin Santa Monica Stüdyosundan Aaron Kaufman yaptığı açıklamada ‘’God of War’’ ın diğer oyunlarının Remastered olarak PS4 gelmeyeceğini belirtti. Öte yandan, yeni projenin hala geliştirme aşamasında bulunduğunu ve detayların yakında duyurulacağını sözlerine ekledi.

Evet, God of War 4’ün piyasaya çıkma ihtimali artmışa benziyor…

[youtube id=”WiVk9EKdjq4″ autoplay=”no”]

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE