Goat Simulator’daki (Keçi Simülasyonu) Bug’lar Can Sıkıyor

Goat Simulator

17 Nisan 2015’de Xbox One sürümüyle piyasaya çıkan Goat Simulator’da (Keçi Simülasyonu) kullanıcıların karşılaştığı sayısız bug isyana sebep oldu.

İsveçli stüdyo ‘’Coffee Stain Studios’’ tarafından geliştirilen ve 2014’de ilk olarak PC ve iOS’lar için çıkan ‘’Goat Simulator’’ ün Xbox One sürümü başarılı bir başlangıç yapamadı.

Oyunun Xbox One versiyonu için, Coffee Stain Studios’la beraber işbirliği yapan Double Eleven konuyla ilgili yaptığı açıklama da, oyunda milyonlarca bug’ın olduğu ve büyük bir güncelleme yayımlayacaklarını söyledi.

Her şeyi yiyen bir keçi olacağınız oyun için ‘’keçilerin yaratacağı yıkıma hazır olun’’ şeklinde bir tanıtım yapılmış ve tanıtım videosunda ‘’Jurassic Park’’ filmindeki meşhur keçi sahnesi kullanılmıştı. Oyun, PC ve iOS’larda ilgi görmüş ve son olarak konsollara getirilmeye karar verilmişti. Özensiz bir lansman yapıldığı su götürmez bir gerçek olmakla beraber, fiyatının da çok ucuz olduğunu söyleyemeyiz. Microsoft’un muhtemelen çeşit bol olsun düşüncesiyle kendi konsol oyunlarına dâhil ettiği kanısındayız.

Xbox One sürümü 10 dolardan satışa çıkan oyunun dosya boyutu ise 878 MB.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE