Goat Simulator (Keçi Simülasyonu) Xbox One Fragmanı Yayımlandı

Goat Simulator

İsveçli indie oyun firması ‘’Coffee Stain Studios’’ un oyunu Goat Simulator’ın (Keçi Simülasyonu) Xbox One sürümü için eğlenceli bir fragman yayımlandı.

Tanıtım videosunda, ‘’Jurassic Park’’ filminden hatırladığımız meşhur keçi sahnesi bulunuyor. Filmde dinozor, ona yem olarak keçiyi bir anda avlar ve mideye indirir, bu fragmanda ise keçi çıkardığı MEEE sesleriyle dinozoru kaçırmayı başarıyor (bu bizim yorumumuz, bazı oyun severler videoyu çok saçma buldular). En iyisi mi kararı siz verin, aşağıda videoya göz atabilirsiniz.

Keçiler, her şeyi yemeleriyle meşhurdurlar. Oyunla ilgili açıklamasında Microsoft, keçilerin ne kadar yıkıma sebep olacağını hep beraber izleyeceğiz demişti.

2014’de PC ve mobil cihazlar için çıkan oyunu, Microsoft bu sene içinde Xbox’lara getirmeye karar verdi. Xbox 360 ve Xbox One’lar için hazırlanacak oyun da Coffee Stain Studios ve İngiliz geliştirici ‘’Double Eleven’’ ortak bir çalışma yürütüyorlar. Lansmanın Nisan 2015’de olması konuşuluyordu ama henüz net bir tarih verilmiş değil.

PC versiyonu Steam üzerinden 18TL’ye satılan oyunun, yakın tarihte ücretsiz bir ‘’MMO Simulator’’ genişleme paketi yayımlanmıştı.

[youtube id=”HqzUZb6GJ7w”]

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE