GittiGidiyor’da Havuz Partisi Kampanyası Başladı

League of Legends'ın havuz partisi etkinliği, GittiGidiyor'a da sıçradı. 

Riot Games’in popüler oyunu League of Legends, dönem dönem yaptığı kampanyaları ile oldukça ilgi çekiyor. Riot ekibi bu kampanyalarında belirli dönemlerde, belirli konseptlere ait yeni kostümler çıkarıyor ve farklı indirimler yapıyorlar. Ayrıca bu kampanya dönemlerinde oyunda özel oyun modları ve eğlenceli görevler de bulunuyor.

Oyunun bu seferki konusu ise Havuz Partisi oldu. Bu konsept içinde, eski havuz partisi kostümlerine yenileri eklendi, eskileri indirime girdi ve bu etkinliğin şerefine oyuna Birimiz Hepimiz İçin Modu da eklendi. Ancak Riot ekibi bu sefer etkinliğini sadece oyun içinde tutmadı ve kampanyasını GittiGidiyor’a da taşımayı başardı.

Riot Games’in yaptığı duyuruya göre GittiGidiyor’da da Havuz Partisi kampanyası başladı. Bu kampanya süresince GittiGidiyor’da bilgisayar ekipmanları ve League of Legends’ta kullanabileceğiniz RP’lerin yanı sıra yazın tatilde işinize yarayacak bir sürü ürün indirime girdi.

League of Legends’ın bu Havuz Partisi etkinliği, Ağustos ayı boyunca devam edecek. Bu süre içinde GittiGidiyor da bu kampanyasını sürdürecek. Fakat bu arada kampanya süresince ürünlerin fiyatının ve çeşitliliğinin değişebileceğini hatırlatalım. Riot Games’in GittiGidiyor ile birlikte yürüttüğü bu kampanyaya ise buradan ulaşabilirsiniz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE