Gerçek Bir “Lannister Kalesi” İnşa Ediliyor

Game of Thrones'un son sezonu için, gerçek bir kale inşa ediliyor.

Dönemimizin en popüler dizisi, şu an yayın döneminde olmamasına rağmen yine de çok konuşulanlardan biri olmayı başardı. Bu sene diziye ayrılan kaynağın neredeyse iki katına çıktığı biliniyordu. Yapımcı ekibin, hiçbir harcamadan çekinmediğini tekrar görmüş olduk. Çünkü bu sefer, dizi için gerçek bir kale inşa ediliyor.

Sıfırdan inşa edilen bu kale, dizinin diğer setleri gibi, Kuzey İrlanda’ya yapılıyor. Winterfell kalesi kadar büyük olacağı söylenen bu kale ise, Lannister’lara ait olacak. Dizide Karasu Körfezi’inde yer alacak olan bu Lannister kalesi, yeni sezondaki en önemli yapılardan biri olabilir. Çünkü son sezonda olması beklediğimiz bazı savaşların, bu kalede geçeceği söyleniyor.

Game of Thrones’un son sezonunun çekimlerine hala başlanmadığını hatırlatalım. Dizi eki, en son okuma provalarını gerçekleştiriyordu. Şimdi de bu kale inşa edildiğine göre, dizi çekimlerinin yakın zamanda başlayacağını düşünebiliriz. Dizinin, 2019’dan önce bizimle olmayacağını da hatırlatalım.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE