Geralt’ı The Witcher Serisinin Dışında Bir Oyunda Göreceğiz

Bilinen ve sevilen kahraman Geralt, bu sefer The Witcher serisinden farklı bir oyun ile gelecek. 

CD Projekt Red ekibinin topluluk lideri Marcin Momot, resmi Twitter hesabından bir paylaşım yaparak kafaları karıştırdı. Bu paylaşıma göre Geralt’ı bambaşka bir oyunda göreceğiz ve bu oyun da 2018 yılı sona ermeden çıkışını yapmış olacak.

Bilindiği üzere Geralt’ın başka bir oyunda gözükeceği söylentisi bir süredir oyun alemini meşgul ediyordu. Çünkü CD Projekt Red, The Witcher için yeni bir oyunu en azından bir süre için yapmayacağını söylemişti. Yani bu söylentilerin de başka bir geliştirici şirketi işaret ediyor olması herkese mantıklı geliyordu. Tahminlere göre; Geralt, Bandai Namco’ya ait bir dövüş oyunu içinde yer alabilir. Bandai Namco’nun bu sene içinde çıkış yapacak oyunu ile The Witcher serisinin elbette ki bir bağlantısı yok ancak bu iki geliştirici şirket arasında küçük de olsa bir bağ bulunuyor. Bandai Namco, The Witcher 3: Wild Hunt’ın Batı Avrupa, Avustralya ve Yeni Zelanda bölgelerindeki dağıtımını yapmıştı. Yani CD Projekt Red ve Bandai Namco, sadece dağıtım konusunda da olsa, birlikte çalışmışlardı diyebiliriz. Bu söylentilere göre Bandai Namco’nun yeni çıkacak oyunu Soul Calibur VI’te, Geralt’ı kontrol etme şansı bulabiliriz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE