Geleceğe Dönüş Arabası DeLorean Rocket League’e Geliyor

Araba kullanarak futbol maçı yaptığınız ‘’Rocket League’’ oyununa, Geleceğe Dönüş (Back to the Future) filminin unutulmaz arabası DeLorean’in gelecek hafta dâhil edileceği açıklandı.

Oyuna 21 Ekim 2015’de eklenecek araba için bu tarihin özellikle seçildiği belirtilirken, Back to the Future serisinin 2. filminde Marty McFly, 21 Ekim 2015’e zaman yolculuğu yapıyordu. DeLorean marka arabanın ‘’Back to the Future Car Pack’’ kapsamında 2 dolara oyun severlere sunulacağını hatırlatalım. Öte yandan, Rocket League’e içinde süpersonik araçlar olan bir DLC bu hafta yayımlandı, ek olarak Halloween temalı birçok item’da oyuna eklenmiş durumda.

DeLorean için paylaşılan görsellere haberin sonunda göz atabilirsiniz.

Amerikalı indie oyun stüdyosu Psyonix’in geliştirdiği Rocket League, 7 Temmuz 2015’de PlayStation 4 ve PC sürümleriyle piyasaya sunulmuştu. Lansmanı sonrası bir ayda 5 milyon kez indirilmeyi başaran oyun, ayrıca Temmuz ayı içerisinde PlayStation Plus üyelerine ücretsiz olarak sunulmuştu.  2015’in en iddialı bağımsız yapımı olan Rocket League, Twitch’te yoğun ilgi gören oyunlardan.

Oyunun, Mac ve Steam işletim sistemine getirilmesi için çalışmalar devam ederken, Xbox sürümünün yayımlanacağına dair bir bilgi paylaşılmadı.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE