Gears Of War 4’ün Geliştirme Aşaması Sona Erdi

Microsoft’un The Coalition Studio’sundan ilk çıkacak seri olan Gears Of War 4 altın sona ulaştı. Bunun anlamı şu, yani oyunun gelişim aşaması tamamen bitti.

Microsoft bugün bunun duyurusunu Xbox Wire Post’ta yaptı. Microsoft’un oyun yönetmenleri, CEO’su Satya Nadella ve bir çok insan Microsoft’un Kanada’da daki ofisinde bu olayı kutladılar.

“Bu benim için eve dönmek gibi bir şey…” diyen The Coalition’un patronu Rod Fergusson “Xbox stüdyolarına yetenekli bir ekiple dönüş yapmak inanılmaz. Hepimiz Gears Of War’a odaklandık ve Kanada’yı, memleketimi, teknoloji ve eğlence alanındaki en iyi şehirlerden biri yapmaya çalışıyoruz.” Dedi.

Fergusson, daha önce Epic Games şirketinde Gears Of War üzerinde çalışmıştı. Ancak Microsoft haklarını kendine devredince, The Coalition stüdyolarını yönetmek ve Gears Of War 4’ün çalışmalarına başlamak için yeniden Microsoft’a döndü.

Gears Of War 4, 11 ekimde PC ve Xbox One’lar için çıkıcak. Ayrıca Xbox Play Anywhere özelliğini de destekliyor. Yani oyunu dijital olarak satın alıp Xbox One ya da Windows 10 işletim sistemine sahip bir bilgisayarda da oynayabilirsiniz.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE