Gaming İstanbul’da PlayStation Türkiye İle Buluşabileceksiniz

PlayStation Türkiye, özel etkinlikleri ile Gaming İstanbul 2018'de yer alacak. 

Birkaç gün sonra gerçekleşecek olan Gaming İstanbul 2018’de PlayStation da bulunacak. 1 Şubat ve 4 Şubat tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan etkinlikte PlayStation Türkiye ekibi, PlayLink konsepti ile özel etkinlikler gerçekleştirecek.

PlayLink, oyuncuların fuarda katılabileceği sosyal parti oyunları serisi olacak ve bu etkinlik, PS4 için geçerli olacak. Bu etkinlikte ise oyuncular akıllı telefon ve tabletlerini kontrol cihazı olarak kullanarak arkadaşları ile birlikte oyun oynayabilecekler. Bu etkinlik ise PlayStation alanında yer alacak PlayLink evinde yapılacak. Buna ek olarak fuar alanında PS VR için yapılmış özel bir bölüm de bulunacak.

Fuarda PS4 Pro için de ayrı bir bölüm ayrılacak ve katılımcılar bu bölümde yeni oyunları 4K kalitesi ile tecrübe edebilecekler. Uncharted: Kayıp Miras, Horizon Zero Dawn, Knack 2, FIFA18, NBA 2K18, Star Wars Battlefront II ve Call of Duty: WWII gibi popüler oyunlar da etkinlik alanında ulaşılabilir olacak. Bunlara ek olarak ödüllü yarış oyunu Gran Turismo Sport için de özel simülatör araçlar kullanılabilecek. Ayrıca fuardaki PlayStation alanında hediyeler ve küçük yarışmalar da yapılacak.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE