Gaming İstanbul 2017 Etkinliği Biletleri Satışa Sunuldu

Önümüzdeki yıl İstanbul Kongre Merkezi’nde 2-5 Şubat 2017 tarihleri arasında düzenlenecek olan oyun fuarı Gaming İstanbul 2017’nin biletleri satışa sunuldu.

İlki 2016’da gerçekleşen GİST fuarı oldukça ilgi görmüştü. Oyunseverler GİST 2017 fuarında da FPS, futbol gibi her türden oyunu deneme imkanı bulacak. Fuarda ayrıca nostaljik 8-bitlik oyunlara da yer verileceği belirtilmiş. Cosplay iseniz yine fuarda yeriniz hazır. Bu etkinlikte dikkat çekecek önemli stantlar arasında VR oyunlar olabilir. PlayStation Türkiye Ürün Müdürü Mustafa Yiğit de bir röportajında Sony PlayStation VR ile GİST 2017 fuarında olacaklarını belirtmişti.

İnternet sayfasında detaylı bilgiler paylaşılan fuarda hangi saatte hangi etkinliklerin olacağı bilgisine ise mobil uygulamadan erişebiliyorsunuz. Etkinliğin bilet fiyatları ise seçilen kategoriye göre değişiyor. İş fırsatları kovalamak gibi uğraşları olmayıp sadece oyunları denemek isteyenler için Ziyaretçi Bileti en uygun olanı. Hafta içi ve hafta sonu katılımlar için ayrı ücret seçenekleri de sunulmuş. Ziyaretçi Bileti yerine Profesyonel Bilet alarak ise oyun dünyasının profesyonelleri ile iş ilişkisi kurma fırsatı yakalayabilirsiniz. Tabii bu biletler biraz daha pahalı. Eğer GİST 2017’de stant açmak istiyorsanız bu sefer B2B Stantlarına yönelmelisiniz.

Biletleri Gaming İstanbul’un resmi sitesinden alabilirsiniz. Tükenmeden almak için acele edin.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE