GameX Uluslararası Oyun Fuarı İçin Geri Sayım Başladı

17 – 20 Aralık 2015 tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan GameX 2015 Uluslararası Dijital Oyun Fuarı için geri sayım başladı.

Fikir alışverişi ve network imkanlarının yanı sıra, dijital eğlence ürünlerinin uluslararası çevrelere tanıtımına da fırsat veren GameX, büyük bir etkinlik olarak karşımıza çıkıyor. Katılımcılar, uluslararası pazarlara girebilme ve ürünlerini geliştirebilme gibi konularda da birçok tavsiye alabiliyorlar. Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’da birçok ülkede düzenlenen bu etkinliğe o ülkelerin lider kuruluşları katılıyorlar. Organizasyonu, Compex Bilgisayar Fuarı’nı da tertip eden Rönesans Fuarcılık ve Yayıncılık AŞ’nin üstlendiğini de belirtelim.

Organizasyonun sponsorları arasında Turkcell, Netmarble, Vestel, Teknosa, Milliyet ve Vatan gazeteleri, Mynet, Level, GamexNow, Power TV, Power FM, MediaNova, ReklamStore, Message, Sağlayıcı, Oyunder ve Kosgeb gibi şirketler ve dernekler yer alıyor. Öte yandan katılımcı listesinde ise Türk oyun sektöründe yer alan önemli firmalar bulunuyor.

Etkinliğe ücretsiz katılmak için online davetiyenizi Gamex’in resmi web sitesinden edinebilirsiniz. Ayrıca Gamex 2015 tanıtım videosunu aşağıda ilginize sunuyoruz. TurkGamer ekibi olarak fuara katılacağımızı son olarak söyleyelim.

[youtube id=”Q-a6PNMxwXc”]

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE