GameX 2017’deki Oyunder Seminerleri Açıklandı

GameX’in bu seneki fuarında, Oyunder tarafından gerçekleştirilecek seminerler belli oldu.

Oyunder (Oyun Tasarımcıları, Geliştiricileri, Yapım ve Yayımcıları Derneği), bilindiği üzere, Türkiye’de oyun endüstrisini temsil ediyor. Bu sene yapıacak GameX fuarında da Oyunder, Oyun Sektörü Seminer Maratonları sayesinde katılımcıları ile buluşacak.

Oyunder’in seminer konuları ise şu şekilde; “Women in Games Türkiye”, “Sinema ve Oyun Sektörü”, “Oyun Sektörüne Yönelik Destekler”, “Influencer Marketing”, “Espor Yayıncılığı”, “Espor’da ve Oyunlarda Hukuk”, “Espor ve Marka İlişkisi”, “Oyunlarda Oyuncu İletişimi ve Yönetim Stratejileri”.

GameX Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı, EEMEA Bölgesindeki en yüksek katılımlı fuar olma özelliğine sahip. Bu yıl da bu fuar, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde, 14-16 Eylül 2017 tarihlerinde gerçekleşecek. Oyunder seminerleri de, bu fuarda katılımcılarını bekliyor olacak. Oyunder bu seminerleri ile; profesyoneller ile iş dünyasından oyun sektörü hakkında daha fazla fikir sahibi olmak isteyen gençleri, geliştiricileri, girişimcileri, yatırımcıları ve ileriye yönelik olarak bu sektörde yer almayı hedefleyenleri konunun uzmanları ile buluşturuyor.

Oyun Sektörü Seminer Maratonu’ndaki seminerler ve katılımcıları ise aşağıdaki listeden öğrenebilirsiniz.

 

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE