Gamescom 2016’da Half-Life 3 Trolü

17 Ağustos’ta kapılarını açacak dünyanın en büyük video oyun etkinliklerinden Gamescom 2016 öncesinde Half-Life 3 afişi görenleri şaşırttı.

Etkinlik alanının kapısına asılan ve Titanfall 2, Watch Dogs 2 oyunlarının yanında yer alan Half-Life 3 afişi görenlerin hayrete düşürürken olayın gerçek yüzü çok geçmeden anlaşıldı. Dikkatli bakıldığında afişin geliştirici Valve tarafından yapılmadığı ve ‘’Half-Life: 3’’ yani Half-Life oynayan üç editörü temsil ettiği anlaşılıyor. Söz konusu Troll afiş için ciddi emek verildiği anlaşılırken, GIGA Games ve spieletipps isimli oyun gruplarının imzası yer alıyor.

Valve’in 10 sene önce duyurusunu yaptığı ‘’Half-Life 2: Episode 3’’ hala piyasaya çıkarılmazken, bu durum artık mizahi bir hal almış durumda. Kim bilir belki bu afiş sonrası Valve oyunu yeniden geliştirmeye karar verir.

Almanya’nın Köln şehrinde 17 – 21 Ağustos tarihleri arasında organize edilecek Gamescom, 2009 yılından beri organize ediliyor. Geçen sene organizasyona 88 farklı ülkeden 6.000 gazeteci, 700 geliştirici olmak üzere toplamda 345.000 kişi katılmıştı. Oldukça renkli görüntülere sahip olan etkinlikle ilgili haberleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE