Gameforge’dan Yeni Oyun “Dropzone” Geliyor

Avrupa’nın en büyük oyun şirketlerinden Gameforge, Sparkypants Studios ile birlikte Real Time Strategy (Gerçek Zamanlı Strateji) türünde olan “Dropzone” isimli oyunu yayımlayacağını duyurdu.

Aksiyon ve strateji deneyimini bir arada sunmayı hedefleyen oyunda oyuncular, rig adı verilen güçlü robotlarında 3 pilotun kontrolünü ele geçirip, puan kazanmaya çalışacaklar. Oyuncuların bireysel yeteneklerinin odak olacağı oyunda, diğer gerçek zamanlı strateji oyunlarında olduğu gibi komutlar fare ve klavye ile verilecek.

Dropzone oyunun temel hedefinin, YZ ile kontrol edilen Kavaş sürülerini yok etmek ve bu şekilde ele geçirilen çekirdekleri haritanın orta yerinde yükleme yaparak puan haline getirmek olduğu belirtildi. Oyunda temel hedef haricinde ise oyuncular, bulunan her kart ile rastgele oluşturulmuş ikincil görevler kazanabiliyorlar.

Sparkypants Studios’un ilk oyunu olan Dropzone’un, Big Huge Games’in eski ekibinden kurulu uzman bir kadro ile geliştirildiğini hatırlatalım. Oyun ayrıca, Gameforge’un bir çok oyununda olduğu gibi “Free To Play” olarak yayımlanacak. Bu yıl içerisinde çıkması beklenen oyunun tanıtım videosunu ise, aşağıdan izleyebilirsiniz.

[youtube id=”f4TZZX-396k”]

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE