Game of Thrones’un Senaryosu Tamamlandı

Game of Thrones oyuncuları, 8. sezonun senaryosunu okumayı bitirdiler. Kit Harington da senaryo ile ilgili düşündüklerini paylaştı. 

Dönemimizin en popüler dizisi Game of Thrones’un son sezonu yaklaşık bir sene gecikmeli gelecek. Bütün sezonun karda kışta çekilmesi gerektiğini belirten film ekibi, çekimleri yaza kadar tamamlamayı planladıklarını söylemişti. Dolayısıyla dizinin son sezonunun, 2018’den önce izleyicilerle buluşması mümkün değil.

Bu uzun bekleyiş için de biz Game of Thrones hayranları, duyduğumuz en ufak şeylerle bile fazlasıyla ilgileniyoruz. Bu seferki haberimiz de, o çok beklenen son sezonun senaryosu hakkında. Game of Thrones’un 8. sezonunun senaryosu tamamlandı ve oyuncular okumalarını yaptı. Dolayısıyla, artık herkes dizinin nasıl final yapacağını biliyor. Tabii biz değil, setteki herkes.

Sevilen oyuncu Kit Harington da senaryo ile ilgili düşündüklerini açıkladı. Bir televizyon programına katılan Kit Harington,  senaryoyu okuduğunda ne kadar duygulandığını anlattı. Bilindiği üzere Jon Snow denildiğinde aklımıza gelen ilk şey, “You know nothing Jon Snow.” oluyor. Kit Harington da bu ifadeye gönderme yaparak, “Artık her şeyi biliyorum.” dedi.

Kit Harington senaryo ile ilgili şunları söyledi: “Senaryoyu okuduğumda ağladım. 8 yıldır bu diziyi yapıyoruz ve bana göre bu diziyi kimse bizim kadar önemseyemez. Herkese veda etmek, son sahneyi çekmek… Bütün bunları düşündüğümde ağlayacakmış gibi oluyorum.”

Bakalım biz dizinin sonunu izlediğimizde ne tepki vereceğiz. Game of Thrones’un 8. sezonunun şu sıralarda okuma provasının yapıldığını ve çekimlere henüz başlanmadığını; dolayısıyla dizinin ancak iki sene içinde bizimle buluşacağını da hatırlatalım.

Beğendiysen Oyla ! :)

1 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE