Game Of Thrones’un Hodor’u Warcraft Sevgisi ve Diğer Oyunlar Hakkında Konuştu

Kristian Nairn. Çoğumuz onu Game Of Thrones dizisindeki Hodor karakteriyle tanıdık. Kendisi büyük bir oyunsever olduğunu söyledi. Game Informer ile yaptığı röportajda, Nairn kendi oyun oynama geçmişi ve favorileri hakkında açıklamalarda bulundu.

“Ah evet. Oyun oynayarak çok fazla saatimi harcıyorum. Çoğu zaman yollardayım, laptop da oynamak benim için daha rahat, istediğim her yerde oynayabiliyorum. Atarilerden çok daha önce, ZX Spectrum’lar çıktığından beri oyun oynuyorum. Her zaman bir gamer’dım.”

Favori oyunları sorulduğunda, Nairn dünya çapında 3.3 milyon insan tarafından oynanan Warcraft olduğunu söyledi.

“Bu oyuna bayılıyorum. İlk çıktığından beri oynuyorum, ve adamım beni tamamen kontrol altına alıyor. Bu her zaman böyle oldu ve böyle devam edeceğine de eminim. Ayrıca, telefonumdan da King Of Avalon oynuyorum. Onun için çok fazla saat ve para harcadım.”

Nairn ayrıca World of Warcraft oyunundaki karakterlerden birine de seslendiriyor:

“Warlords of Draenor’da, mahzenlerdeki bir Orc’u seslendiriyorum. Bu bir rüyanın gerçek olması gibi bir şey. Ayrıca, favori oyununuzda mahzenlere inip kendi sesiniz, duymanız da çok garip.  Kendimi öldürmekten hoşlanıyorum aslında, tuhaf bir cümle oldu ama. Ancak kendi cesedinizi yağmalamak oldukça tatmin edici.”

Game Of Thrones’un 7. Sezonu 2017 yazında çıkıyor.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE