Game of Thrones Oyunu 4. Bölüm Çıkış Fragmanı Yayımlandı

Game of Thrones oyununun 4. bölümü (Episode 4: Sons of Winter) için çıkış fragmanı yayımlandı.

HBO’nun dünya çapında izlenen ‘’Game of Thrones’’ dizisinde uyarlanan oyun da, savaş halinde olan 5 Kral’ın taht kavgaları kaldığı yerden devam ediyor.

İlk bölümü olan ‘’Iron From Ice’’ 2 Aralık 2014’de çıkan oyunun, daha sonrasında 2. bölümü ‘’The Lost Lords’’ 3 Şubat 2015’de ve son çıkan 3. bölümü ‘’The Sword in the Darkness’’ ise 24 Mart 2015’de piyasaya çıkmıştı. 4. bölüm ‘’Sons of Winter’’ ın ardından, 5. ve 6. bölümler olan ‘’A Nest of Vipers’’ ve ‘’The Ice Dragon’’ un ise resmi çıkış tarihleri henüz belli değil. TV dizisinde ise şu an için 5. sezonun yayımlandığını da hatırlatalım. Toplam da 6 bölüm halinde yayımlanacak oyunun her bir bölümü 5$’dan satılırken, daha sonrasında tüm sezonu 25$’a satın alabileceksiniz.

Geliştiricisinin Telltale Games olduğu oyun, PC (Steam üzerinden) PlayStation 3 ve PlayStation 4 (PlayStation Network üzerinden) 26 Mayıs 2015’de piyasaya çıkacak. Xbox 360 ve Xbox One sürümleri 27 Mayıs’ta çıkarken, mobil cihazlara (iOS ve Android) ise 28 Mayıs’ta gelecek.

Aşağıda, 4. bölümün çıkış fragmanını ilginize sunuyoruz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE