Game Of Thrones 8. Sezondan Sonra Ekranlara Veda Ediyor

Tüm dünyada izlenme rekoru kıran Game of Thrones dizisinin sekizinci sezondan sonra biteceği açıklandı.

Televizyon Eleştirmenleri Derneği’nin konferasında konuşma yapan HBO kanalının program sorumlusu olan Casey Bloys, Game Of Thrones’un 8. sezonunun son sezon olacağını açıkladı.

George R R Martin’in kitaplarından uyarlanan seri geçtiğimiz ay 6. sezon finalini yaptı. Birkaç gün sonra da “7. Sezon 7 bölümden oluşacak ve her sene olduğu gibi nisan ayında değil daha geç bir tarihte yayınlanacak” şeklinde HBO tarafından yine bir açıklama yapılmıştı.

Final sezonun kaç bölüm olacağı ile ilgili soru sorulduğunda, Bloys “Yapımcılar bize ne veriyorsa hepsini alacağız” diyerek net bir sayı vermedi.

Şahsen çok koyu bir Game Of Thrones hayranı olarak belirtmek isterim ki: Zaten yeni sezonlarını 1 yıl boyunca beklediğimiz dizinin önümüzdeki sene daha geç başlayacak olması beni baya üzmüştü. Şimdi çok daha uzun bir süre bekleyeceğiz üstelik 10 bölüm değil, sadece 7 bölüm.

Geçen yıl 12 Emmy ödülü kazanan dizi bu sene 23 dalda aday. Ödüller Eylül’de açıklanacak.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE