Game of Thrones, 5. Sezon 1. Bölümü Xbox’dan İzleyin

Okuyucularınızı heyecanlandırmadan önce bir uyarıda bulunalım, Game of Thrones 5. Sezon 1. Bölümü 13 – 16 Nisan 2015 tarihleri arasında sadece Amerika’daki Xbox One ve Xbox 360 kullanıcıları tarafından izleyebilecek.

Dün sosyal medyaya bomba gibi düşen haberden sonra, bu gelişmenin sizleri çok şaşırtmayacağına eminiz, hatırlarsanız daha TV’de yayımlanmadan 5. sezonun ilk 4 bölümü internete sızdırılmıştı. Öte yandan kullanıcılar, Xbox HBO GO uygulaması sayesinde, tüm 5. sezonu satın alabilecekler; bu kapsamda Apple TV ve PlayStation 4’ün de olduğunu belirtelim.

Oyun konsollarına her geçen gün eklenen özellikler sayesinde, Microsoft ve Sony kullanıcılarına değişik hizmetler sunmaya devam ediyorlar. Yakın zamanda Xbox One’a eklenen bankacılık uygulaması (Türkiye İş Bankası) sayesinde, bankacılık işlemleri konsoldan yapma kolaylığı getirilmişti. Spotify müzik uygulaması, PlayStation’lara dâhil olan diğer bir uygulamaydı. Bu özellikler ile konsollar, sadece oyun oynamaya yarayan araçtan çıkıp, tam donanımlı bir eğlence aletine dönüşüyor.

‘’All in one’’ diye tabir edilen tek bir alette birçok özelliğin olması, oyun konsollarını her geçen gün daha çekici hale getirmekte. Bundan sonraki süreçte, özellikle kablolu TV ve IPTV gibi eklentilerin daha da yaygınlaşmasını bekliyoruz.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE