Forza Horizon 3’ün Demosu Çıkıyor

Çıkmasına sayılı günler kala olan ünlü yarış oyunu Forza Horizon 3’ün demosu Xbox One için çıkıyor.  NeoGaf’ın üyelerinin söylediklerine göre, Microsoft’un kendi web sitesinde, Forza Horizon 3 Demo Xbox One versiyonu için bir ürün sayfası mevcut. Demonun çıkış tarihi ise bu Pazar yani 11 eylül.

Sayfaya göre, demo akşam saat 8’de canlı olarak çıkacak. Tabi bu saatin hangi bölgeye göre olduğu belli değil. Yani bizim ülkemiz için geçerli değil. Sitede ayrıca, dosya boyutunun 18.34 GB olduğu yazıyor.

PC’ler için bir demo çıkıp çıkmayacağıyla alakalı bir açıklama yapılmadı.

Forza Horizon 3, 27 eylülde hem Xbox One hem de PC platformu için çıkıyor. Ayrıca Xbox Play Anywhere’de de oynayabilirsiniz. Bu demek oluyor ki, oyunu dijital ortamda Xbox One üzerinde satın alıp, bilgisayarınız üzerinde de oynayabilirsiniz. Ya da tam tersi. Oyunun Xbox One versiyonu yüksek grafikler sunarken, PC versiyonunda 4K görüntü kalitesini destekliyor.

Forza Horizon 3 ile ilgili bir diğer yeni haber ise; Microsoft, oyunda Halo’nun ikonik Warthog arabasının olacağını onayladı.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE