Forza Horizon 2’nin Ön Sipariş ‘’Arabaları’’ Satışa Çıktı

Forza Horizon 2

Ekim 2014’de Xbox için özel olarak piyasaya çıkacak oyunu ön siparişle satın alanlara verilen arabaların artık diğer kullanıcılar tarafından satın alınabileceği duyuruldu.

4$’a satılacak olan ‘’Pre-Order Car Pack’’ kapsamında yer alan araçlar işte şöyle:

  • Lamborghini Gallardo LP-570-4 Superleggera – 2011
  • BMW M6 Coupé- 2013
  • Ferrari California – 2008
  • Audi RS 4 Avant – 2013

Bu araçların görsellerini ayrıca aşağıda ilginize sunuyoruz.

Öte yandan, bu araç paketinin oyunun sadece Xbox One sürümü için geçerli olduğunu belirtelim. Xbox 360’a çıkmaması çok enteresan değil, çünkü Microsoft eski konsol konsolları desteklemeyi yavaş yavaş bırakır duruma geldi. Yeni oyunları destekleyecek sistemsel gereksinimlerin artması ve yeni nesil konsollar olan Xbox One ve PlayStation 4’ün artık birçok oyuncu tarafından satın alınması sonucu bu tarz olayları daha sık yaşar hale geldik. Hatırlarsanız, yakın zaman önce Ubisoft yeni oyunlarını eski nesil konsollar için çıkarmayacağını açıklamıştı.

Oyunun geliştiricisi Turn 10 Studios, ‘’Forza Horizon 2’’ için sık sık yeni araba DLC’leri yayımlıyor ama her çıkan paketin yaklaşık 4$-5$ civarında olması çok memnun edici bir durum değil. Daha öncesinde, Forza Horizon 2 için 5 tane off-road olan ‘’Storm Island’’, ‘’G-Shock Car’’, ‘’Top Gear Pack’’, ‘’Fast and Furious’’, ‘’Rockstar Energy’’, ‘’Alpinestars’’ isimli DLC’ler yayımlanmıştı.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE