Five Nights at Freddy’s 4’ün Duyurusu Yapıldı

Five Nights at Freddy's 4

Scott Cawthon tarafından geliştirilen indie oyun ‘’Five Nights at Freddy’s’’ için 4. bölümün çıkacağı duyuruldu.

Serinin son oyunu olması beklenirken, Scott Cawthon bir ekran görüntüsü paylaştı. Resmi adeta bir perde gibi açmanız gereken görselde ‘’The Final Chapter : Son Bölüm’’ ve 31 Ekim 2015 çıkış tarihi bilgileri yer alıyor. Bunların dışında oyun ile ilgili herhangi bir detayın paylaşılmadığını da belirtelim.

Daha öncesinde 3 bölümü çıkan oyun, ilk olarak Ağustos 2014’de piyasaya çıkmıştı. ‘’Freddy Fazbear’s Pizza’’ isimli pizza restoranında geçen hikâye de, gece güvenlik görevlisi rolündesiniz. Amacınız, gece boyunca ortaya çıkan oyuncak karakterlere karşı yaşam mücadelesi vermek. ‘’Five Nights at Freddy’s’’ nin sadece tek kişilik oyun modu olduğunu hatırlatalım.

Korku – hayatta kalma türündeki oyun, kullanıcılardan gelen destekle beraber Steam üzerinden PC ve mobil cihaz sürümlerini (Androis ve iOS’lar) piyasaya çıkarmayı başardı. 10 Kasım 2014’de 2. bölümü ve son olarak 2 Mart 2015’de 3. bölümü yayımlanan oyunun oldukça başarılı yorumlar aldığını söyleyebiliriz.

Ekte, Scott Cawthon’ın oyunun resmi sitesinden paylaştığı görseli yayımlıyoruz.

Five-Nights-at-Freddys-4

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE