Final Fantasy XV’i Bitirmek Ne Kadar Sürecek

Çıkışı ertelendiği için uzun zamandır beklenen Final Fantasy XV hakkında, yönetmen Hajime Tabata yeni açıklamalar yaptı.

Bilindiği üzere, Final Fantasy serisinin on beşinci bölümü olan Final Fantasy XV’in çıkışı önceden 30 Eylül olarak belirtilmişti. Daha sonra Square Enix firması tarafından, yönetmen Hajime Tabata’nın yaptığı bir açıklama ile, oyunun çıkışının 29 Kasım’a ertelendiği duyurulmuştu.

Oyunun yönetmeni Hajime Tabata ise, oyuncuların uzun zamandır beklediği Final Fantasy XV hakkında Famitsu dergisine, bu sefer oyun ile ilgili olan ve oyuncuları sevindirebilecek bazı açıklamalarda bulundu.

Yönetmen Hajime Tabata’nın yaptığı yeni açıklamalara göre oyunun ilk ve ikinci yarısı tamamen birbirinden ayrı olacak. Bu yöntemle de oyun, bildiğimiz geleneksel Final Fantasy’e dönecek. Hajime Tabata oyunda böyle bir ayrılık yapılmasının sebebini ise; hikayelerin fazlalaşması ve sıklaşmasıyla oyuncuyu açık dünya ile sıkmamak olduğunu söyledi. Tabata, açıklamalarında ayrıca oyunun süresi hakkında da bilgi verdi. Tabata’nın söylediğine göre; oyunun her iki kısmının da sadece ana bölümü, 50 saat kadar olacak.

Final Fantasy XV’in, 29 Kasım’da PS4 ve Xbox One platformları için satışa çıkacağını hatırlatalım.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE